Tolety (WC)

Ośrodkowe toalety znajdują się w dwóch miejscach: w Pawilonie Socjalnym - przy łazienkach oraz w drewnianym budyneczku zlokalizowanym w północno wschodnim skraju Ośrodka. W przypadku pawilonu - wejścia do 2 kabin WC znajdują się od strony łazienek, zaś do 2 kolejnych ogólnodostępnych kabin WC wchodzi się od zewnątrz pawilonu.

Lokalizacja łazienek w Pawilonie

Lokalizacja łazienek w Pawilonie

Plan łazienek i toalet w Pawilonie

Plan łazienek i toalet w Pawilonie

Uzupełnieniem toalet w pawilonie są ubikacje w drewnianym budyneczku zlokalizowanym w północno wschodnim skraju Ośrodka . Ten budyneczek, tak charakterystyczny dla ośrodków wypoczynkowych z lat 60-tych i 70-tych, został pozostawiony na wyraźne życzenie części sentymentalnie nastawionych do przeszłości stałych gości Ośrodka. Mimo niepozornego wyglądu znajdujące się tu toalety są czyste (codziennie sprzątane i dezynfekowane), mają bieżącą wodę i są skanalizowane.

Drewniany budyneczek z toaletami podzielony jest na dwie części - damską i męską. W części damskiej (południowej) znajdują się dwie miski ustępowe i umywalka, zaś w części męskiej dwie miski ustępowe, dwa pisuary i umywalka.

Drewniane WC

Drewniane WC

Plan "Drewnianego WC"

Plan "Drewnianego WC"

Wszystkie toalety (w pawilonie i w "drewnianym domku") są codziennie sprzątane, myte i dezynfekowane, zaś papier toaletowy uzupełniany jest na bieżąco.

Uwaga!
Za ubikacjami, w niewielkiej odległości zlokalizowany jest śmietnik z zamykanymi pojemnikami na śmieci. Śmieci są wywożone przez firmę specjalistyczną z Kościerzyny.