Domki nr 15 i 16

Domek 2 osobowy z mozliwością dodatkowego pobytu z malym dzieckiem

Domek 2 osobowy z mozliwością dodatkowego pobytu z malym dzieckiem

Uwaga!
Domki 15 i 16 są zasadniczo domkami 2 osobowymi. Jednakże ich ustronne położenie, z płaskim terenem przed domkiem stwarza dobre warunki do pobytu z małym dzieckiem dlatego dopuszczamy tu pobyt 2 osób dorosłych z dzieckiem do 10 lat.
Ponadto zadaszony tarasik oraz przepiękny widok na jezioro czynią pobyt w tym domku bardziej atrakcyjnym, niż w domkach 1÷2 osobowych.

Powierzchnia domku: 10 m2,
Maksymalna liczba osób w domku: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w wieku do 10 lat,
Ilość pomieszczeń: 1,
Typ łóżek: wersalka + łóżko z materacem piankowym,
Podstawowe wyposażenie: kołderki, koce, poduszki, stolik i krzesełka turystyczne, leżak, umywalka, czajnik elektryczny, elektryczny kaloryfer olejowy.

Domek jest wyposażony w umywalkę z zimna wodą

Plan domku 2-3 osobowego

Plan domku 2-3 osobowego

Zasady wynajmu:

W naszym Ośrodku domki wynajmujemy w systemie turnusów trwających około 2 tygodni..

Właścicielom psów proponujemy wczasy z pupilem w turnusach: I oraz IV i V. Informujemy, ze turnusy II i III (druga połowa lipca i pierwsza połowa sierpnia) przeznaczone są wyłącznie dla wczasowiczów bez psów i powyższe ograniczenie będzie bezwzględnie przestrzegane!

Ceny za wynajęcie całego domku zależą od terminu turnusu:

Turnus I 17 dobowy 27.06÷14.07 1462 zł
Turnus II 15 dobowy 15.07÷30.07 1350 zł
Turnus III 16 dobowy 31.07÷16.08 1440 zł
Turnus IV 14 dobowy 17.08÷31.08 1120 zł
Turnus V 12 dobowy 1.09÷13.09 840 zł

Domki są do dyspozycji wczasowiczów od godz. 12:00 pierwszego dnia, natomiast muszą być zwolnione przed godz. 12:00 ostatniego dnia turnusu.

W ramach opłaty osoby wynajmujące mają prawo do bezpłatnego korzystania z kuchni, jadalni, łazienek z prysznicami, parkingu, kąpieliska, sali telewizyjnej z biblioteczką, wiaty pingpongowej, boiska i placu zabaw dla dzieci oraz dostępnego u kierownika sprzętu sportowego. Ze względów higienicznych należy jedynie przywieźć własny zmywak i ściereczki do naczyń.

W kuchni do dyspozycji są: kuchenka gazowa 4-palnikowa ( 1 kuchenka na dwa domki), lodówka, szafka na produkty żywnościowe, szafka z zastawą stołowa, garnkami i patelniami, ogólnodostępne wyposażenie kuchni pozwalające na przygotowanie normalnych posiłków.

Opłaty dodatkowe:

  • opłata klimatyczna na rzecz Gminy Kościerzyna - obowiązuje osoby przebywające w Ośrodku w celach wypoczynkowych i turystycznych: 2,10zł / dziennie,
  • opłata za prąd - wg wskazań licznika: 1 kWh za każdą dobę pobytu bezpłatnie, nadwyżka: 2 zł/kWh,
  • opłata za korzystanie ze sprzętu pływającego,
  • wczasowicze zobowiązani są przed wyjazdem rozmrozić i oczyścić lodówkę, umyć garnki i naczynia stołowe, wysprzątać domek i umyć w nim podłogę. Mopy i środki czystości udostępnia kierownik ośrodka. W przypadku odstąpienia od wyczyszczenia domku należy uiścić opłatę 25 zł,
  • wczasowicze mogą przywieźć własną pościel lub skorzystać z pościeli Ośrodka. W drugim przypadku dodatkowa, jednorazowa opłata za pranie 1 kompletu pościeli wynosi 20 zł.
  • zaznaczamy, że w celu zapewnienia wczasowiczom odpowiednich warunków do korzystania z obiektów socjalnych ośrodka, będziemy przestrzegać ograniczenia maksymalnej liczby osób możliwych do zamieszkania w danym domku. W wyjątkowych przypadkach za pobyt dodatkowej osoby w domku dodatkowa opłata wynosi 35 zł/dobę. Z uwagi na pandemię COVID-19 w 2020 roku wykluczamy pobyty krótsze niż 4 doby.

Uwaga, Cena domku nie obejmuje ubezpieczenia gości Ośrodka!