Domki nr 17 i 18

Domek 5÷6 osobowy

Domek 5÷6 osobowy

Powierzchnia domku: 28 m2,
Maksymalna liczba osób w domku: 4 osoby dorosłe +2 dzieci,
Ilość pomieszczeń: 3,
Typ łóżka: 2 wersalki 2-osobowe (salonik) + 1 łóżko piętrowe 2 osobowe (pokój 1) + 1 łóżko 1 osobowe (pokój 2),
Wyposażenie: kołderki, koce, poduszki, stolik "jamnik" i krzesełka turystyczne, leżak, umywalka z szafką podumywalkową i podgrzewaczem wody, elektryczny kaloryfer olejowy, czajnik elektryczny.

Domek wyposażony jest w umywalkę z podgrzewaczem wody.

Plan domku 5÷6 osobowego

Zasady wynajmu:

W naszym Ośrodku domki wynajmujemy w systemie turnusów trwających około 2 tygodni..

Właścicielom psów proponujemy wczasy z pupilem w turnusach: I oraz IV i V. Informujemy, ze turnusy II i III (druga połowa lipca i pierwsza połowa sierpnia) przeznaczone są wyłącznie dla wczasowiczów bez psów i powyższe ograniczenie będzie bezwzględnie przestrzegane!

Ceny za wynajęcie całego domku zależą od terminu turnusu:

Turnus I 17 dobowy 27.06÷14.07 2907 zł
Turnus II 15 dobowy 15.07÷30.07 2610 zł
Turnus III 16 dobowy 31.07÷16.08 2784 zł
Turnus IV 14 dobowy 17.08÷31.08 2338 zł
Turnus V 12 dobowy 1.09÷13.09 1740 zł

Domki są do dyspozycji wczasowiczów od godz. 12:00 pierwszego dnia, natomiast muszą być zwolnione przed godz. 12:00 ostatniego dnia turnusu.

W ramach opłaty osoby wynajmujące mają prawo do bezpłatnego korzystania z kuchni, jadalni, łazienek z prysznicami, parkingu, kąpieliska,świetlicy z biblioteczką, wiaty pingpongowej, boiska i placu zabaw dla dzieci oraz dostępnego u kierownika sprzętu sportowego. Ze względów higienicznych należy jedynie przywieźć własny zmywak i ścierki do naczyń.
W kuchni do dyspozycji są: kuchenka gazowa 4-palnikowa (1 kuchenka na dwa domki), lodówka, szafka na produkty żywnościowe, szafka z zastawą stołowa, garnkami i patelniami, ogólnodostępne wyposażenie kuchni pozwalające na przygotowanie normalnych posiłków.

Opłaty dodatkowe:

  • opłata klimatyczna na rzecz Gminy Kościerzyna- obowiązuje osoby przebywające w Ośrodku w celach wypoczynkowych i turystycznych: 2,10zł / dziennie,
  • opłata za prąd - wg wskazań licznika: 1 kWh za każdą dobę pobytu bezpłatnie, nadwyżka: 2 zł/kWh,
  • opłata za korzystanie ze sprzętu pływającego,
  • wczasowicze zobowiązani są przed wyjazdem rozmrozić i oczyścić lodówkę, umyć garnki i naczynia stołowe, wysprzątać domek i umyć w nim podłogę. Mopy i środki czystości udostępnia kierownik ośrodka. W przypadku odstąpienia od wyczyszczenia domku należy uiścić opłatę 35 zł,
  • wczasowicze mogą przywieźć własną pościel lub skorzystać z pościeli Ośrodka. W drugim przypadku dodatkowa, jednorazowa opłata za pranie 1 kompletu pościeli wynosi 20 zł.
  • zaznaczamy, że w celu zapewnienia wczasowiczom odpowiednich warunków do korzystania z obiektów socjalnych ośrodka, będziemy przestrzegać ograniczenia maksymalnej liczby osób możliwych do zamieszkania w danym domku. W wyjątkowych przypadkach za pobyt dodatkowej osoby w domku dodatkowa opłata wynosi 35 zł/dobę. Z uwagi na pandemię COVID-19 w 2020 roku wykluczamy pobyty krótsze niż 4 doby.

Uwaga, Cena domku nie obejmuje ubezpieczenia gości Ośrodka!